KALENDARZ KONKURSÓW NA ROK 2020/2021

UWAGA: Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do złożenia wypełnionych i podpisanych przez rodzica lub opiekuna: oświadczenia, klauzuli zgody
i zgody na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku (wszystkie załączniki znajdują się w kartach zgłoszeniowych).
 ​
KONKURS TERMIN KOORDYNATOR DO POBRANIA

PAŹDZIERNIK

     

LISTOPAD

     
 X Gdyński Konkurs dla najmłodszych
   „Z matematyką za pan brat”
20.11.2020

Agnieszka Karsznia

KARTA ZGŁOSZENIA - PDF

KARTA ZGŁOSZENIA - WORD

REGULAMIN
Gdyńskie Wierszowanie -"Gdynia miasto moich marzeń"  do 30.11.2020

Marzena Lamandini

KARTA ZGŁOSZENIA - PDF

KARTA ZGŁOSZENIA - WORD

REGULAMIN
Dźwięki Wolności Gdynia 2020 online 11.11.2020 FINAŁ

Elżbieta Cupiał

 
 
GRUDZIEŃ      
 XII Wojewódzki Konkurs Piosenki  Świątecznej "Czas Świąt, czas kolędowania"   Ewa Szwajlik  
STYCZEŃ      
LUTY      
V Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej   Marian Walentynowicz  
MINI GDYNIA OPEN   Elżbieta Cupiał  
MARZEC      
III Ogólnopolski Konkurs plastyczny pt.: "Tajemniczy ogród - noc"   Małgorzata Karpińska  
VI Gdyńska Olimpiada Matematyczna - "Matematyczne Podróże Małe i Duże"   Agnieszka Karsznia  
XVI Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich    Tomasz Ciesielski  
I Ogólnopolski Konkurs Malarski Województwa Pomorskiego "Podróż dookoła świata"    Małgorzata Kotłowska  
X Nieoficjalne Mistrzostwa Pomorza w Kategorii Mini - Hokeja         Bartłomiej Wróbel  
XXXVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej – eliminacje rejonowe    Hanna Kownacka  
IX Wojewódzki Konkurs Młodego Aktora    Hanna Kownacka  
KWIECIEŃ      
Wojewódzki Konkurs Wokalistów „Śpiewać każdy może”   Marian Walentynowicz  
III Ogólnopolski konkurs plastyczny "Ptaki w Gdyni"    Małgorzata Karpińska  
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Książka pięknie zilustrowana"    Klara Wicenty  
VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej "English for Fun"     Ewa Szwajlik  
XV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno - Tanecznych "Gim Show 2020"    Anna Ziemann
Kamila Hamerska
 
X Rejonowy Konkurs Plastyczny  dla najmłodszych  „Kolorowy świat-domy i domki”    Bogna Pniewska  
I Pomorski Konkurs Fotoreportażu "Gdynia w obiektywie"    Katarzyna Wiśniewska  
III Pomorski Konkurs Odzieżowy "Projekt i wykonanie ubioru z nietypowych surowców"    Aneta Brzozowicz-Sykuła  
MAJ      
Wojewódzkie Zawody Modeli Halowych w Klasie F1N   Tadeusz Orlikowski  
CZERWIEC      
 Konkurs graficzny "Moja Gdynia za 30 lat "   Bożena Jaśkiewicz  
MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt