PLAN ZAJĘĆ W OKRESIE WAKACYJNYM 2019
Lp.  Nauczyciel Pracownia Nazwa zajęć        otwarte/zamkniete Grupa wiekowa Data zajęć Godzina Miejsce zajęć
1 Buczyński Leszek  Młodzieżowe Zespoły Muzyczne   Zamknięte (tylko grupy MDK)  - praca studyjna       III LO 
2 Brzozowicz-Sykuła Aneta Projektowanie i kreacja mody  Zamknięte (tylko grupy MDK)  Gr. I                               Gr. II   9:30-13:00              9:30-13:00 Sala nr 16 MDK
3 Czypul Barbara Zespoły muzyki dawnej  Zamknięte (tylko grupy MDK)    27.08.2019 28.08.2019 12:45-15:00  ………………………….       11:15-15:00 Sala nr 27 MDK
4 Karsznia Agnieszka Rękodzieło Łamigłówki  Zamknięte (tylko grupy MDK)  Łamigłówki ………………..              Rękodzieło 19.22,26,29                        VIII 2019      ………………………..                       23,24,30,31                                     VIII 2019          12:00-13:30                           13:30-16:30                                   12:00-13:30 Sala nr 10 MDK
5 Komorowicz Ryszard Szachy  Zamknięte (tylko grupy MDK) Szachy 25 VI 2019                      26 VI 2019                    27 VI 2019  14:00-15:30 Galeria MDK
6 Kownacka Hanna Teatr / Emisja Głosu  Zamknięte (tylko grupy MDK)   22-26 VII 2019 09:00-10:30              09:00-10:30 sala nr 5 MDK
7 Kwitniewska Anna Gimnastyka artystyczna / Zespoły
cheerleaders
 Zamknięte (tylko grupy MDK) 6-13 lat 02 VII 2019      26-30 VIII 2019 Organizacja pracowni Wyjście plastyczno ruchowe Stadnina   koni Rumia ZSP Olimpijczyk Gdańsk         Stadnina   koni Rumia
8 Piaskowska Agata Gitara   Zamknięte (tylko grupy MDK) 10-19 lat 22 VIII 2019 26,27,29,28,30  VIII  2019  8:00-12:30                           8:00-12:30                                                      8:00-12:30 Sala nr 1 MDK 
9 Pniewska Bogna Glinolepy (ceramika) Sztuka dekoracyjna i użytkowa Zamknięte (tylko grupy MDK) 8-13 lat 08,09,10,11,12 VII 2019             15 VII 2019 10:00-13:00               10:00-11:30 Sala MDK 14 A
10 Różankiewicz Tatiana  Gimnastyka i taniec nowoczesny  Zamknięte (tylko grupy MDK) 6-13 lat 21.06.2019      24.06.2019       25.06.2019  28.06.2019 Organizacja pracowni Wyjście plastyczno ruchowe Stadnina   koni Rumia ZSP Olimpijczyk Gdańsk         Stadnina   koni Rumia
11 Medycka Małgorzata Roboty / HTML / ECDL   Zamknięte (tylko grupy MDK)    29,30  VIII  2019  9:00-12:00 Sala nr 24 MDK
12 Kotłowska Małgorzata Malarstwo   Zamknięte (tylko grupy MDK) 12-18 lat 26.08.2019 27.08.2019 12:00-14:00                  09:00-11:00                      11:00-14:00 Galeria MDK
13 Walentynowicz Marian             Zajęcia wokalne  Zamknięte (tylko grupy MDK) 7-13 lat                        14-18 lat                śpiew solowy 25.06.2019 27.06.2019      01-04 VII 2019  10:30-12:00                               12:05-13:35                                 13:40-14:25 sala nr 13 MDK
14 Wincenty Klara plastyka/Ilustracje  Zamknięte (tylko grupy MDK)   27.08.2019 28.08.2019 9:00-12:00 mieszkanie 14 B MDK 
15 Wiśniewska Katarzyna             Sztuki medialne  Zamknięte (tylko grupy MDK) fotografia poczatkująca           fotografia zaawansowana 29.08.2019 11:30-13:00                                                                ……………….                                                                                   13:00-14:30  Sala nr 26 MDK
16 Wiszniewski Mariusz Modelarstwo lotnicze  Zamknięte (tylko grupy MDK)   19.06.2019 ………….             29.08.2019 10:00-14:00 Sala nr 20 MDK
17 Wróbel Bartłomiej Hokej/Rolki  Zamknięte (tylko grupy MDK) wszystkie grupy 2,3,9,16            VII 2019 18:00-19:00 hala olivia w Gdańsku
18  Drzewoszewski Karol Step amerykański  Zamknięte (tylko grupy MDK) 9-18 lat 08,10 VII 2019 9:00-15:00                  12:00-13:00 sala widowiskowa MDK
19 Zegarska Katarzyna Język niemiecki  Zamknięte (tylko grupy MDK) 12-18 lat 2-3.VII 2019 12:00-14:20                       10:00-14:00                        …………                                 10:00-14:00 Sala nr 25 MDK
20  Łyszczarz Marek Akrobatyka   Zamknięte (tylko grupy MDK) 6-13 lat 25-29.06.2019           ………                                 01 VII, 5,7,12 VIII 2019 Organizacja pracowni Wyjście plastyczno ruchowe Stadnina   koni Rumia ZSP Olimpijczyk Gdańsk         Stadnina   koni Rumia
21 Kubik Adrianna Klasyka/Balet  Zamknięte (tylko grupy MDK) grupy MDK 22 VIII 2019 26,27,29,28,30  VIII  2019  9:00-13:00 sala baletowa    MDK
22 Karpińska Małgorzata       Plastyka/Malarstwo  otwarte (warsztaty) gr. I (7-9 lat)              gr.II (9 lat i starsi) 23,26,27,28,29, 30 VIII 2019 9:00-10:30          10:30-12:30 mieszkanie 14 A         MDK
23 Kreft Mariusz Instrumenty klawiszowe  Zamknięte (tylko grupy MDK) godziny do ustalenia z zainteresowanymi     1-3 VII 2019   Sala nr 19 MDK
24 Sierhej Natalia                  Rózne formy tańca   Zamknięte (tylko grupy MDK) 12-20 lat od 20 VIII 2019  10:00-19:00 Wycieczka rowerowa                     Gdynia - Gdańsk
25 Ziemann Anna Gimnastyka artystyczna Zamknięte (tylko grupy MDK) 11-18 lat 1 VII 2019 17:00-20:00                     10:00-13:00 SP 17                              Sala nr 2 MDK 
Plan do pobrania tutaj
lub po kliknięciu w obrazek
Młodzieżowy Dom Kultury oferuje zajęcia dla najmłodszych w ramach "Klubu małolata" zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć
(plan w pliku pdf do pobrania po kliknięciu w obrazek).
MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt