Serdecznie zapraszamy uczestników zajęć MDK wraz z opiekunami na Rodzinne Warsztaty Plastyczne z okazji Dnia Matki w czwartek, 23.05.2024 w godzinach 16:00-19:00
III Ogólnopolski Konkurs Odzieżowy „EKO MODA” - wyniki

Moda to nie tylko ubiór, to pasja tworzenia! Dużą sztuką jest wykreować odzież z lekkiej, dobrze układającej się tkaniny, ale jeszcze większą stworzyć kreacje z nietypowych surowców.
Jeżeli jesteś osobą kreatywną o niesamowitej wyobraźni i poczuciu estetyki, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Tegoroczne hasło przewodnie konkursu to „GLAMOUR”.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze niesamowite prace konkursowe do 22 kwietnia 2024!

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji o naszych konkursach na stronie MDK w Gdyni: https://mdk.gdynia.pl/konkursy-imprezy/kalendarz-konkursow
Ogłoszenie wyników konkursu: 20 maja 2024 r. na stronie internetowej http://mdk.gdynia.pl/

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych uczestników MDK na RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE, które odbędą się 26 marca 2024, w godzinach 16:00-19:00.

Wspólnie będziemy tworzyć świąteczne i wiosenne dekoracje. Jak zwykle, gwarantujemy twórczą i radosną atmosferę!

WAŻNA INFORMACJA! Uczestnicy poniżej 12 roku życia, którzy nie mają w tym dniu zajęć, przychodzą na warsztaty pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna.


Jak co roku zapraszamy do udziału w konkursie "Książka pięknie zilustrowana"!

Lubicie duże, barwne atlasy przedstawiające dinozaury, ptaki lub smoki?
My bardzo, dlatego tym razem zadaniem konkursowym jest stworzenie strony atlasu, a dokładnie „Atlasu zwierząt fantastycznych”.
Pokażcie nam swoje ilustracje niepowtarzalnych zwierząt o niezwykłych cechach.
Dajcie się ponieść wyobraźni! Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace (nadesłane lub dostarczone osobiście do MDK w Gdyni) do 6 maja 2024.
Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 maja 2024 r. na stronie internetowej placówki http://mdk.gdynia.pl/
Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji o naszych konkursach na stronie MDK w Gdyni: https://mdk.gdynia.pl/konkursy-imprezy/kalendarz-konkursow

Ruszyliśmy z tegoroczną edycją festiwalu Gdynia Open! Zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.gdyniaopen.pl, wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie festiwalu oraz na stronie MDK w Gdyni.
 
Festiwal potrwa od 23 czerwca 2024, a wielki koncert finałowy odbędzie się w sobotę, 29 czerwca. 


Strona 1 z 9

MDK Gdynia - Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (58) 698-63-02

kontakt