Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z konkursu oraz galerią zdjęć zamieszczoną na naszym FB:
- link do protokołu: kliknij
- link do galerii: kliknij

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej zawierającej figury geometryczne.

UCZESTNICY:

• Dzieci i młodzież w wieku od 4 do 9 lat uczęszczająca na zajęcia w gdyńskich przedszkolach, szkołach, świetlicach, klubach, placówkach kultury, placówkach wychowawczych i innych oraz zgłoszenia indywidualne dzieci mieszkających na terenie Gminy Miasta Gdyni.
• Na konkurs przyjmowane będą tylko prace wykonane przez dzieci indywidualnie w kategoriach:
- 4-5 lat
- 6-7 lat
- 8-9 lat

MIEJSCE I TERMIN:

• Nadsyłanie prac lub dostarczenie do 17 grudnia 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia z dopiskiem „Z matematyką za pan brat 2021” w opakowaniu wykluczającym zniszczenie, gdyż organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w czasie transportu.

Więcej informacji w regulaminie imprezy: kliknij

Karta zgłoszeniowa: kliknij

Zapraszamy do wydarzenia na FB: kliknij