MIEJSCE I TERMIN
• Dostarczanie prac do 20 października 2021 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Grabowo 2, 81-265 Gdynia z dopiskiem „POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE GDYNIA 2021” – konkurs plastyczny (w opakowaniu wykluczającym zniszczenie, gdyż organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w czasie transportu).
• Ogłoszenie wyników laureatów konkursu: 30 października 2021 r. na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni, na Facebooku placówki MDK Gdynia oraz na stronie internetowej Rady Dzielnicy Grabówek i innych.
• Nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu będą do odbioru w recepcji Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni, ul. Grabowo 2, 81-265, od 30 października do 30 listopada 2021 r.

UCZESTNICY

• Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat uczęszczająca na zajęcia w gdyńskich przedszkolach, szkołach, świetlicach, klubach, placówkach kultury, placówkach wychowawczych i innych oraz zgłoszenia indywidualne.
• Kategorie wiekowe (o kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia uczestnika):
✓ 6-9 lat
✓ 10-14 lat

JURY:

Przewodnicząca:

- Krystyna Przyborowska
Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gdyni

Członkowie:

- Elżbieta Cupiał
Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni,
- Aneta Śramska Piątek
artysta plastyk, Rada Dzielnicy Grabówek,
- Małgorzata Kotłowska
artysta plastyk, Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni,
- Bogna Pniewska
artysta plastyk, Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni.

ORGANIZATORZY:

• Młodzieżowy Dom Kultury
tel./fax: (58) 698 86 18, kom:512 496 277, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Rada Dzielnicy Grabówek
ul. Grabowo 12, 81-265 Gdynia tel.: (58) 621 83 37